Światowe Dni Młodzieży

z Matką Bożą Fatimską

18 – 31 lipca 2016 r.

Młody Przyjacielu!

Parafia pw. św. Józefa i Matki Bożej Fatimskiej organizuje dla osób od 14 do 30 roku życia wyjazd na Światowe Dni Młodzieży, który będzie się składał z trzech etapów:

1. Trasa turystyczna (18-20 lipca), w czasie której wraz z młodzieżą z zagranicy nocującą w naszej Parafii pojedziemy m. in. do:
  • Szczawnicy, gdzie weźmiemy udział w spływie Dunajcem łodziami flisackimi
  • Inwałdu, gdzie jest park miniatur i wiele innych atrakcji oraz do Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie urodził się, mieszkał i modlił się św. Jan Paweł II
  • Częstochowy, najważniejszego Sanktuarium Matki Bożej w Polsce
  1. Tydzień misyjny w Tarnowie (21-25 lipca), w czasie którego wraz z młodzieżą z zagranicy nocującą w naszej Parafii:
  • Doświadczymy prawdziwej wspólnoty poprzez: wspólną Eucharystię, pogodne wieczory, ognisko, tańce lednickie, mecz piłki nożnej i siatkowej, dyskotekę, czuwanie modlitewne, udział w koncercie muzyki chrześcijańskiej, spotkanie z młodzieżą z całej diecezji w Starym Sączu
  • Zwiedzimy i zobaczymy ciekawe miejsca w Tarnowie (Seminarium Duchowne, Stare Miasto, Muzeum Diecezjalne, widok na miasto z góry św. Marcina, itd.)
  1. Spotkanie młodzieży całego świata w Krakowie (26-31 lipca), w czasie którego:
  • Zwiedzimy i zobaczymy ciekawe miejsca w Krakowie (Stare Miasto, Łagiewniki,   wiele zabytkowych kościołów, Zoo, Ogród botaniczny, itd.)
  • Spotkamy się z Ojcem Świętym Franciszkiem (w czasie Jego przywitania na Błoniach krakowskich, na Drodze Krzyżowej, którą poprowadzi, w czasie sobotniego czuwania i Uroczystej Mszy św. na zakończenie ŚDM)

Młody Przyjacielu!

Zapraszamy Cię, abyś przeżył w najbliższe wakacje niesamowitą przygodę, której owoce zostaną w Twoim życiu na zawsze.

Zadzwoń, napisz, dowiedź się więcej!

Ks. Wojciech Karpiel,

Tel. 692-422-812

Email: fos_zoe@interia.pl

www.facebook.com/wojciech.karpiel.9

Koszt całego Spotkania to 900 zł. (transport przez całe dwa tygodnie, nocleg  i wyżywienie w Krakowie,  ubezpieczenie, bilet wstępu na spływ Dunajcem oraz do Parku w Inwałdzie).

Niech wysoki koszt nie będzie przeszkodą do wyjazdu na ŚDM; zrobimy wszystko, aby znaleźć potrzebne pieniądze. Istnieje możliwość dofinansowania lub rozłożenia na raty powyższej sumy.

Zapisy u ks. Wojciecha do końca stycznia 2016 r.